Zasedací místnost

Úvod - Sortiment nábytku - Prostory pro pedagogy - Zasedací místnosti - Zasedací místnost

Realizace zasedací místnosti velké střední školy a odborného učiliště. Stávající velký prostor byl doplněn průběžnými parapety pod okny a květinovými žardinkami na protější stěně. v novém podhledu jsou integrovány vestavěná světla. Prostor slouží nejen pro velké schůze školního sboru, ale také pro provádění zkoušek a odborných seminářů v rámci výuky. Stolový a sedací nábytek byl proto navržen tak, aby se snadnou manipulací docílilo jeho různých sestav. Do parapetů byly, na rozdíl od ostatních řešených prostor v tomto návrhu, integrovány také mobilní prvky pro uskladnění a manipulaci s technologií promítání a ozvučení prostoru. Bílé a šedé neutrální odstíny místnosti barevně oživuje použití fuchsiové na pilířích a podlahovém Flotexu, stejně jako limetkově zelená na stěně s velkoplošnou obrazovkou.    

Návrhy zasedacích místností navrhujeme a vyrábíme namíru podle Vašich přání a v závislosti na stylu a charakteru budovy školy.

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2022 ViVA school s.r.o.