Výtvarný terčový

Úvod - Produkty - Třídy základních a středních škol - Mobilní kabinety - Výtvarný terčový

Kabinety poskytují rozmanitý prostor pro barvičky, štětce, modelínu atd. Navíc pomáhají při výuce díky edukativním prvkům. Horní část kabinetu je uzavřena posuvnou deskou, která slouží jako kryt a zároveň jako praktická pracovní plocha. Děti si vyberou prvky pro svůj výrobek a na desce pak rovnou tvoří. Pracovní deska je oboustranná, jedna strana má vyvýšené okraje pro práci se sypkými materiály.

Rodina mobilních terčových kabinetů z nabídky ViVA school je řada originálních designovaných herních a výukových prvků, speciálně vyvinutých pro použití v zařízeních předškolní péče. Každý z mobilních kabinetů je opatřen kolečky a herní prvky jsou umístěny po celém jeho obvodu. Sestavou více kabinetů je možné tvořit mobilní předěly a oddělené prostory. Také je možné v průběhu času přesouvat různě zaměřené mobilní kabinety v jednotlivých odděleních školky a tím rozšířit možnosti zábavy i výuky dětí. Barevné terče na přední straně slouží jako naučná pomůcka při výuce počtů nebo základních barev. 

Materiál: Lamino různých barev dle výběru

Rozměry: š x v x hl: 600 x 400 x 400mm

 

Ke kabinetu je vhodné doobjednat:

Produktové číslo: TMS 0504

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE