MŠ Třída myšky

Úvod - Návrhy a realizace - - Třídy + herny - MŠ Třída myšky

Návrh interiéru do třídy s názvem „Myšky“ vychází opět z jejího názvu. Jsou použity příslušné barvy - šedá a žlutá (myšla a samozřejmě sýr). Celému interiéru dominuje herní patro ve tvaru ementálu.
Návrh vytváří podestu před propojovacími dveřmi a schodiště na novou úroveň a zároveň tvoří domečky, prolézačky a úložné prostory v herně. Čelo celého prvku tvoří deska, představující blok sýra s prokousanými otvory. Děti - „myšky“ mají několik možností, jak si sýr užít. Pod schody jsou dva domečky, jedno doupě s polstrovanou podlahou, druhý domeček je možné prolézt kolem stěny, kde tunýlek ústí ve velkém výkusu s poličkami. Zde je možné hrát si na obchod nebo divadélko. Mimo domky jsou tu také tři kolečkové boxy na hračky.
Dále se ve třídě mimo úložné prostory na hračky nachází kuchyňka, vědeckotechnický koutek, výtvarné kabinety a velké množství mobilních kabinetů pro zónování a dělení třídy na menší „hnízda“.

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE