Stěna s čalouněným sezením

Úvod - Produkty - Herny a družiny - Úložné prostory - Stěna s čalouněným sezením

Designová multifunkční stěna s relaxačním koutem spojuje požadavky na úložný prostor, herní variabilitu a na pomoc při výuce. Hlavní částí je vestavěná nábytková stěna z uzavíratelných skříněk a polic na dřevěné nebo plastové boxy. Součástí sestavy jsou i mobilní kabinety na hračky, mobilní schůdky a kuchyňka. Mobilní schůdky jsou navíc plné úložných skříněk, pomocí schůdků je možné jednoduše dosáhnout do kapacitních skříněk v horní části stěny. Všechny skříňky mají otvírání bezúchytkovým systémem TIP-ON. Relaxační kout v rohu sestavy je využitelný nejen na sezení, ale také jako další úložný prostor. Jedná se o pevnou laminovanou konstrukci s polstrovaným sedákem. Polstrovaný sedák na kolečkách je použitelný i samostatně. 

Materiál: Přírodní část - Lamino dekoru javor, Barevné lamino (je ale možné přizpůsobit dekor Vašemu stávajícímu nábytku)

Rozměry: Pouze orientační, dají se přizpůsobit Vašemu prostoru. š x v x hl: 7000 x 3000 x 500mm

 
Cena zahrnuje základní konstrukci housenky bez mobilních dílů. Ty je potřeba doobjednat zvlášť:

 

Produktové číslo: TMS 0102

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE