Sestava s koťátky

Úvod - Produkty - Herny a družiny - Úložné prostory - Sestava s koťátky

Stěnová sestava s koťátky se skládá z několika funkčních segmentů. Obsahuje úložný prostor až na 20ks matrací, úložné prostory na lůžkoviny pro děti, vše je odvětrané pomocí větracích mřížek. Součástí jsou také otevřené úložné prostory pro hračky, mobilní boxy a úložné překližkové krabičky. Vše děten snadno přístupné. Nedílnou součástí a třešničkou na dortu se pak stává zabudovaná patrová prolézačka s okýnkem, kterou děti milují. Horní část sestavy je věnována úložným prostorům pro pedagogy. Všechna dvířka jsou opatřeba bezúchytkovým systémem Tip-on.

Vše vyrábíme namíru do Vašich interiérů. Možné je tedy měnit rozměry i barevné odstíny potahů a lamin. Dřevěné dekory přizpůsobíme Vašemu stávajícímu nábytku. Na výběr je nepřeberné množství odstínů, rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého. Design a téma samolepek samorřejmě rovněž upravíme podle Vašich potřeb.

 

Stěna je poskládána z těchto segmentů, které lze různě kombinovat:

Produktové číslo: TMS 0107

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE