Tabule

Úvod - Produkty - Herny a družiny - Tabule

Tabule na stěnu je určená pro popis křídou nebo fixem, v případě vícevrstvé odsuvné tabule spojuje obě možnosti. Horní část rámu je možné osadit lištou s posuvnými terči, což rozšíří práci s tabulí o další možnosti výuky. Tabuli je možné dodat v jakékoliv velikosti, aby vyhovovala prostorovým dispozicím.  Výrobek je z laminovaných desek, rám je možné zhotovit v přírodní verzi nebo z barevného lamina. 

Obdobou tabule na stěnu je stojací tabule, která je navíc opatřena stojanem, což umožňuje umístit tabuli volně do prostoru. Tato varianta má výhodu přístupu z obou stran a tím i rozšíření možností práce s tabulí. Je určená pro popis křídou nebo fixem, v případě vícevrstvé odsuvné tabule spojuje obě možnosti. Horní část rámu je možné osadit lištou s posuvnými terči, což rozšíří práci s tabulí o další možnosti výuky. Tabuli je možné dodat v jakékoliv velikosti, aby vyhovovala prostorovým dispozicím.  Výrobek je z laminovaných desek, rám je možné zhotovit v přírodní verzi nebo z barevného lamina. 

Materiál: Výrobek je z laminovaných desek, rám je možné zhotovit v přírodní verzi nebo z barevného lamina. 

Rozměry: š x v x hl: 1600 x 800 x 150mm. Rozměry je možné upravit dle potřeby

 

Produktové číslo: TMS 0007

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE