Terčový základní

Úvod - Sortiment nábytku - Třídy základních a středních škol - Mobilní kabinety - Terčový základní

Horní část kabinetu je uzavřena posuvnou deskou, která slouží jako kryt a zároveň jako praktická pracovní plocha. Děti si vyberou z kontejneru díly stavebnice a na desce pak rovnou tvoří. Pracovní deska je oboustranná, jedna strana má vyvýšené okraje pro práci se sypkými materiály. Úložný prostor tvoří buď celý vnitřní objem kontejneru, mělká vana v horní části kontejneru, přihrádky pro uložení výtvarných potřeb, případně hluboké přihrádky na role krepového papíru v kombinaci s přihrádkami na papíry. Kabinety bez vnitřního dělení mohou mít průsvitnou přední stěnu pro větší přehlednost.

Rodina mobilních terčových kabinetů z nabídky ViVA school je řada originálních designovaných herních a výukových prvků, speciálně vyvinutých pro použití v zařízeních předškolní péče. Každý z mobilních kabinetů je opatřen kolečky a herní prvky jsou umístěny po celém jeho obvodu. Sestavou více kabinetů je možné tvořit mobilní předěly a oddělené prostory. Také je možné v průběhu času přesouvat různě zaměřené mobilní kabinety v jednotlivých odděleních školky a tím rozšířit možnosti zábavy i výuky dětí. Barevné terče na přední straně slouží jako naučná pomůcka při výuce počtů nebo základních barev. 

Materiál: Lamino různých barev dle výběru

Rozměry: š x v x hl: 600 x 400 x 400mm

 

Ke kabinetu je vhodné doobjednat:

Produktové číslo: TMS 0502

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2022 ViVA school s.r.o.