Sestava Housenka

Úvod - Produkty - Herny a družiny - Úložné prostory - Sestava Housenka

Designová multifunkční stěna Housenka spojuje požadavky na úložný prostor, herní variabilitu a pomoc při výuce. Svojí skladebností maximálně využívá prostor. Spodní úložný prostorový prvek je použitelný na sezení i jako dráha pro autíčka. Odpočinkovou plochu rozšiřují také vršky spodních mobilních skřínek. Horní dvířka jsou opatřena bezúchytkovým systémem otvírání TIP-ON. Tělo housenky tvoří segmentové molitanové kruhy, na kterých se dá nejen sedět, ale dají se z nich stavět prolézačky, členit jimi prostor nebo na nich relaxovat. Prostor pro kruhy může mít čalouněnou zadní stěnu, aby byl pohodlným místem pro odpočinek. Molitanového krokodýla děti využijí také k sezení, na hraní, ale i na relaxaci. Krokodýl í segmentové kruhy jsou vyrobeny z PUR pěny a mají snímatelný prací potah z materiálu, který umožňuje snadné čištění všech běžných druhů znečištění čistou vodou.

Materiál: Přírodní části jsou vyrobeny z lakované překližky, ostatní konstrukce jsou z barevného LTD (barvy je možné měnit)
 
Rozměry: Rozměry jsou přibližné, můžeme je přizpůsobit. š x v x hl: 6500 x 3000 x 600mm
 
 
Cena zahrnuje základní konstrukci housenky bez mobilních dílů. Ty je potřeba doobjednat zvlášť:

 

Produktové číslo: TMS 0101

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE