Čtyřstěn

Úvod - Produkty - Herny a družiny - Úložné prostory - Čtyřstěn

Zcela originální a maximálně variabilní design vybavení školních i předškolních zařízení. Tento skladebný systém umožňuje uložit veškerý mobilní nábytek do nik ve stěně tak, že zůstává pouze volná herní plocha. Samozřejmostí jsou úložné prostory a pevné herní prvky, například basketbalový koš, různé terče či vestavěné spotřebiče – televize, herní konzoly a podobně. Bílá stěna je navíc provedena jako magnetická tabule s whiteboardovým povrchem pro co nejširší využití celé nábytkové sestavy. Čalouny z příjemného a velmi odolného čalounu je možné použít v odpočinkovém výklenku anebo je rozložit po podlaze. K čisté bílé barvě stěny je možné přidat každou kombinaci komplementárních i kontrastních barev. Zde je použita klasická kombinace limetkové zelené, která výborně doplňuje příjemnou světlou barvu březové překližky. Celý koncept je prodchnut velkou představivostí, kreativitou a smyslem pro funkčnost a úsporu místa.

Vše vyrábíme namíru do Vašich interiérů. Stěna je vždy zhotovena přímo potřebám jednotlivého prostoru a jeho funkcím, je tedy možné jednotlivé části stěny zaměňovat, přesouvat, popřípadě vynechat úplně. Sami si tak navrhnete originální úložnou stěnu, kterou nikdo nemá.

 

Produktové číslo: TMS 0106

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE