Doupata s mlhovištěm

Úvod - Sortiment nábytku - Ostatní - Zahrady - Doupata s mlhovištěm

Pro umístění na zahradu školky i prvního stupně školy je určena velká prolézačka Doupata. Samostatné doupě je složeno z protilehlých oblouků jako dveří, které jsou spojeny fošnovou střechou. Fošny jsou složeny tak, aby bylo možné pohodlně vylézt na střechu a zároveň aby tvořily pocit krytu v prostoru pod střechou. Dvojnásobné doupě je ze dvou nestejně vysokých oblouků, které jsou propojeny do jednoho prostoru a v rovině střechy tvoří příjemný odpočinkový „dolík“.

Doupata jsou celá vyrobena z masivního tvrdého dřeva (dub nebo akát). Jsou umístěna na ocelových pozinkovaných patkách ve vrstvě drobného oblého štěrku, který tvoří bezpečnou dopadovou plochu při případném pádu z prolézačky.

Propojení dvou doupat dlážděnou plochou z pryžových dlaždic umožňuje nejen více zábavy a herního vyžití, ale v horkých dnech je možné spustit mlhovací trysku, skrytou uprostřed dlažby do spáry. Zábava dětí tak bude spojena i s důležitou prevencí proti slunečnímu úpalu.

 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2022 ViVA school s.r.o.