Koupelna Příroda

Úvod - Sortiment nábytku - Ostatní - Koupelny - Koupelna Příroda

Zcela ojedinělý návrh koupelny a toalet pro jedno oddělení školky představuje propojení hravého předškolního prostředí s divadelně, až pohádkově zobrazeným motivem přírody či zahrady. V malém, centrálně pojatém čtvercovém prostoru dominuje kruhová sestava umyvadel, ze které až ke stropu vyrůstá dřevěný strom – lustr. Po stěnách jsou police – krmítka a ptačí budky, klozety jsou odděleny dřevěnými deskami a držáky toaletního papíru představují hříbky.

Prostor je jednoduše geometricky frázován na tři vertikálně řazené vrstvy. Spodek bílý, lesklý se sanitární keramikou, zářivým obkladem a umyvadlovou podnoží z bílého Corianu příjemně kontrastuje s kamínkovým kobercem v šedých až černých odstínech. Horní vrstva včetně stropu je tvořena jednoduchým a lehce strukturovaným zeleným nátěrem.

Vrchol návrhu představuje prostřední vrstva – ve výšce prosklení dveří a oken probíhá po všech čtyřech stěnách pás zrcadel, který pro pozorovatele vytváří až magický vjem prostoru, hustého zeleného lesa s mohutnými stromy, zářivými květy a kouzelnými průhledy, táhnoucími se do nekonečna ve světě za zrcadlem….

 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2022 ViVA school s.r.o.