Kosmo

Úvod - Produkty - Třídy mateřských škol - Mobilní kabinety - Kosmo

Řada designových kabinetů Kosmo byla navržena speciálně pro plastové úložné boxy. Policové kabinety tvoří police pro uložení vysokých či nízkých krabic, přístup ke krabicím je umožněn z jedné nebo z obou stran. Plná záda je možné osadit didaktickými prvky nebo magnetickou tabulí.

Na předložených příkladech je prezentována také možnost použití policových prvků s ukládáním v plastových krabicích v dalších sériích typových i atypických mobilních kabinetů ViVA school.

Rodina mobilních kabinetů z nabídky ViVA school je řada originálních designovaných herních a výukových prvků, speciálně vyvinutých pro použití v zařízeních předškolní péče. Vždy se jedná o kompaktní nábytkový prvek velikosti nízké skříňky, s úložným prostorem a řadou dalších funkcí. Každý z mobilních kabinetů je opatřen kolečky a herní prvky jsou umístěny po celém jeho obvodu. Proto je možné umístit ho v klasické poloze u stěny i volně v prostoru, navíc když kabinet umístíte ke stěně opačně, nabídne jiné možnosti zábavy. Sestavou více kabinetů je možné tvořit mobilní předěly a oddělené prostory. Také je možné v průběhu času přesouvat různě zaměřené mobilní kabinety v jednotlivých odděleních školky a tím rozšířit možnosti zábavy i výuky dětí. Mobilní kabinety jsou představeny ve svých základních provedeních, ale také je možné připravit zcela originální kabinet podle přání klienta, jak použitím prvků, materiálů i barevným provedením.

MOBILNÍ PRVKY – ÚLOŽNÝ PROSTOR – MAGNETICKÁ – VARIABILITA NÁVRHU

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE