Hudební terčový

Úvod - Sortiment nábytku - Třídy základních a středních škol - Mobilní kabinety - Hudební terčový

Hudební kabinet má dostatek úložných prostorů na hudební nástroje a umožňuje zakrýt horní odkládací plochu vrchními deskami, čímž vznikne souvislá pracovní plocha. Může obsahovat například sestavu posuvných terčů s magnetickými středy, integrovanou magnetickou tabuli nebo sestavu mobilních boxů.

Rodina mobilních terčových kabinetů z nabídky ViVA school je řada originálních designovaných herních a výukových prvků, speciálně vyvinutých pro použití v zařízeních předškolní péče. Každý z mobilních kabinetů je opatřen kolečky a herní prvky jsou umístěny po celém jeho obvodu. Sestavou více kabinetů je možné tvořit mobilní předěly a oddělené prostory. Také je možné v průběhu času přesouvat různě zaměřené mobilní kabinety v jednotlivých odděleních školky a tím rozšířit možnosti zábavy i výuky dětí. Barevné terče na přední straně slouží jako naučná pomůcka při výuce počtů nebo základních barev. 

Materiál: Lamino různých barev dle výběru

Rozměry: š x v x hl: 600 x 400 x 400mm

 

Ke kabinetu je vhodné doobjednat:

Produktové číslo: TMS 0503

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2021 ViVA school s.r.o.