ZŠ Herna Housenka

Úvod - Návrhy a realizace - ZŠ + SŠ - Družiny - ZŠ Herna Housenka

Herna se skládá z dvou stolů k sezení kulatého tvaru, úložných prostor před radiátory a designové, herní a úložné stěny s názvem Housenka.
Ta spojuje požadavky na úložný prostor, herní variabilitu a pomoc při výuce. Svojí skladebností maximálně využívá prostor. Mobilní kabinety na hračky, segmentové molitanové kruhy, molitanový krokodýl, kuchyňka, skluzavka, dráha na autíčka pro dva závodníky, sklopný koš na košíkovou, terče, to vše je součástí nábytkové stěny. Všechno dohromady navíc skvěle vypadá a je zajímavým prvkem interiéru.
Tělo housenky tvoří segmentové molitanové kruhy, na kterých se dá nejen sedět, ale dají se z nich stavět prolézačky, členit jimi prostor nebo na nich relaxovat. Prostor pro kruhy má čalouněnou zadní stěnu, aby byl pohodlným místem pro odpočinek. Molitanového krokodýla děti využijí také k sezení, na hraní, ale i na relaxaci.

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE