ZŠ Fyzikální učebna

Svěží návrh odborné učebny fyziky vychází z nutných technologických zákonitostí – všichni žáci v lavicích musí mít přístup k přípojkám elektrického proudu a laboratorního plynu, které jsou v páteřním bloku ve středu učebny.

V čele učebny začíná páteřní blok katedrou vyučujícího. V katedře jsou integrované vypínače a kohouty plynu, kterými vyučující ovládá připojení k žákům. Na páteřním bloku jsou vlevo i vpravo navěšeny trojmístné lavice žáků, vzadu páteřní blok končí v prostorném pultu na laboratorní pokusy. Celý popsaný komplet je navržen jako atypický a je doplněn jednoduchou nábytkovou stěnou, které je umístěna na celé zadní stěně.

Eleganci a rafinovanost návrhu zdůrazňuje použití kombinace světlého dřeva a zářivé zelené barvy na lavicích a nábytkové stěně, vyváženost designu podtrhuje šedá podlahová krytina a čisté bílé stěny s šedými nástěnkami.

 

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE