Družina zeleno-fialová

Úvod - Návrhy a realizace - Družina zeleno-fialová

Designová multifunkční stěna s relaxačním koutem a kuchyňkou spojuje požadavky na úložný prostor, herní variabilitu a na pomoc při výuce. Hlavní částí je vestavěná nábytková stěna z uzavíratelných skříněk a polic na dřevěné nebo plastové boxy. Integrovanou součástí jsou i mobilní kabinety na hračky, mobilní schůdky a kuchyňka <<viz:  Mobilní kuchyňka>>. Mobilní schůdky jsou navíc plné úložných skříněk, pomocí schůdků je možné jednoduše dosáhnout do kapacitních skříněk v horní části stěny. Všechny skříňky mají otvírání bezúchytkovým systémem TIP-ON.

Relaxační kout v rohu sestavy je využitelný nejen na sezení, ale také jako další úložný prostor. Jedná se o pevnou laminovanou konstrukci s polstrovaným sedákem. Polstrovaný sedák na kolečkách je použitelný i samostatně. Magnetické a popisovatelné nástěnky jsou na čalouněná záda relaxačního koutu napojeny tak, že tvoří nejen praktický, ale i výtvarný prvek.

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2020 ViVA school s.r.o.