Dílnička

Úvod - Produkty - Třídy mateřských škol - Dílnička

Dílnička obsahuje mnoho různých komponentů, které pomáhají rozvoji představivosti a jemné motoriky. Pod zvýšenou policí v zadní části je v desce podélná prohlubeň pro uskladnění drobných součástí vybavení, navíc se dá pracovní deska zezadu dílničky rozšířit výklopným dílem. Pod pracovní deskou jsou umístěny tři objemné zásuvky s tematickými úchytkami ve tvaru šroubů. Dvě jsou přístupné zepředu, jedna z pravé strany dílničky. Na pravé nebo levé straně pod pracovní deskou je dětem k dispozici funkční dřevěný svěrák. Ve spodní části podnože je vana pro uskladnění většího nářadí. Stěny vany jsou opatřeny nasazovacími otvory pro vsazování šroubů = kolíků, nebo třeba pro provlékání provázků. Nožky dílničky jsou opatřeny kolečky pro snadnou manipulaci při pohybu dílničkou v prostoru, variantně je možné nožky osadit kobercovými kluzáky. Nad pracovní plochou je police, kde jsou vyfrézované otvory pro uložení dřevěného nářadí jako šroubováky, kladívka, pila či šestihranný klíč. Každé nářadí má otvor specifického tvaru a slouží k trénování rozlišování tvarů v prostoru. Nad policí je svislý pracovní panel s množstvím různě uspořádaných otvorů včetně jednoduchého labyrintu v podobě hada. V horní části panelu je řada na pevno vsazených žlutých kolíků ve tvaru šroubů, kolem kterých si děti mohou navlékat provázky, dole jsou malé otvory pro nácvik navlékání tkaniček a vázání kličky.

Materiál: Pracovní plocha je z kompaktní desky, která je velmi odolná proti mechanickému i chemickému poškození. Podnoží je z bukového masivu a překližky.

Rozměry: š x v x hl: 900 x 1200 x 500mm

Produktové číslo: TMS 0005

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE