Terčový Didaktický

Úvod - Produkty - Třídy základních a středních škol - Mobilní kabinety - Terčový Didaktický

Kabinety obsahují herní a výukové prvky, například sestavu posuvných terčů s magnetickými středy, posuvnou frézovanou dráhu, dřevěné kolíky s provázkovým hlavolamem pro praktickou výuku grafomotoriky a logiky, integrovanou magnetickou tabuli. Vyměnitelná vrchní deska obsahuje sadu hlavolamů a skládaček. Součástí kabinetu je vždy úložný prostor ve „vaně“ kabinetu a odkládací či herní plocha na horní desce. Kabinety bez vnitřního dělení mohou mít průsvitnou přední stěnu pro větší přehlednost.

Rodina mobilních terčových kabinetů z nabídky ViVA school je řada originálních designovaných herních a výukových prvků, speciálně vyvinutých pro použití v zařízeních předškolní péče. Každý z mobilních kabinetů je opatřen kolečky a herní prvky jsou umístěny po celém jeho obvodu. Sestavou více kabinetů je možné tvořit mobilní předěly a oddělené prostory. Také je možné v průběhu času přesouvat různě zaměřené mobilní kabinety v jednotlivých odděleních školky a tím rozšířit možnosti zábavy i výuky dětí. Barevné terče na přední straně slouží jako naučná pomůcka při výuce počtů nebo základních barev. 

Materiál: Lamino různých barev dle výběru

Rozměry: š x v x hl: 600 x 600 x 400mm

 

Ke kabinetu je vhodné doobjednat:

 

Produktové číslo: TMS 0501

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE