Čtyřstěn

Úvod - Návrhy a realizace - Čtyřstěn

Koncepční návrh zcela ojedinělého designu vybavení předškolního zařízení. Tento skladebný systém umožňuje uložit veškerý mobilní nábytek do nik ve stěně tak, že zůstává pouze volná herní plocha. Samozřejmostí jsou úložné prostory a pevné herní prvky, například basketbalový koš, různé terče či vestavěné spotřebiče – televize, herní konzoly a podobně.

Volná bílá plocha stěny, která je provedena bezespárově od podlahy ke stropu a navazuje plynule na obě stěny, skrývá šuplíkové sekce a sekce s otvíravými skříňkami. Vše je díky moderním technologiím v nábytkovém kování provedeno s minimálními spárami a s otvíráním pomocí TIOP-ON. Bílá stěna je navíc provedena jako magnetická tabule s whiteboardovým povrchem pro co nejširší využití celé nábytkové sestavy. Čalouny z příjemného a velmi odolného čalounu je možné použít v odpočinkovém výklenku anebo je rozložit po podlaze.

K čisté bílé barvě stěny je možné přidat každou kombinaci komplementárních i kontrastních barev. Zde je použita klasická kombinace limetkové zelené, která výborně doplňuje příjemnou světle medovou barvu lakovaného buku. Celý koncept je prodchnut velkou představivostí a navozuje dojem promyšleného racionalizmu kosmických lodí, měsíčních základen nebo oceánských plovoucích měst budoucnosti.

 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2020 ViVA school s.r.o.