Chodby "Duha"

Úvod - Sortiment nábytku - Chodby a vstupní prostory - Chodby "Duha"

Zde je prezentován návrh na vybavení dvojice chodeb v novostavbě dvojpodlažní školní budovy. V prvním podlaží jsou učebny prvního stupně, ve druhém druhý stupeň. Ve stavebním projektu je chodba značně členitá a vytváří tmavá zákoutí. Návrh pomocí představených SDK stěn zjednodušuje její přímý průběh a v obou podlažích vytváří před každou třídu specifické zákoutí. Další zakryté prostory jsou využity jako integrované úložné prostory. Vstup do každé třídy je barevně rozlišen a stejnou barvou je pojednáno také „kmenové“ zákoutí. Barvy pro první stupeň jsou pestré barvy základních barevných odstínů, pro druhý ročník jsou použity jejich komplementární varianty. Barevná hra obzvláště vyniká v kontrastu hladkých bílých stěn a stropu se šedou kobercovinou Flotex.

Návrhy chodeb a vstupních prostor navrhujeme a vyrábíme namíru podle Vašich přání a v závislosti na stylu a charakteru budovy školy.

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2022 ViVA school s.r.o.