Chodba Vesnice

Úvod - Návrhy a realizace - ZŠ + SŠ - Vstupy a chodby - Chodba Vesnice

K dosažení co nejsvětlejšího prostředí je celý interiér včetně všech technologií opatřen bílým povrchem. Technické vybavení jako nástěnný kotel, který nemohl být přebarven, je zakryt SDK předstěnou s bílým nátěrem. Stěna chodby proti oknům je, až na tři bílé whiteboardy v dřevěném rámu, ponechána prázdná. Podlaha je kryta PVC podlahovinou barvy žloutkové žluti. Vybavení interiéru je situováno do nik a je minimalizováno na několik odpočinkových koutů s polstrovanými sedadly a měkkými taburety. Chodbu dále rytmizují magnetické nástěnky v podobě průčelí stylizovaných domků a stromů. Všechno vybavení kombinuje použití světlého dřeva s neutrální tmavošedou barvou. Na zářivě žluté podlaze jsou natištěny geometrické obrazce v podobě dětských „chodníkových“ her, které celému designu přidávají tajemný, až primitivistický vzhled.

Návrhy chodeb a vstupních prostor navrhujeme a vyrábíme namíru podle Vašich přání a v závislosti na stylu a charakteru budovy školy.

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE