Chodba Vesnice

Úvod - Návrhy a realizace - Chodba Vesnice

Neší méně prostornou školní chodbu, částečně zapuštěnou pod okolní terén. Prostor má omezený přístup denního světla pouze ve střední části. Pod stropem probíhá svazek trubek větších průměrů, technologické vybavení a trubky jsou také na stěnách chodby.

K dosažení co nejsvětlejšího prostředí je celý interiér včetně všech technologií opatřen bílým povrchem. Technické vybavení jako nástěnný kotel, který nemohl být přebarven, je zakryt SDK předstěnou s bílým nátěrem. Stěna chodby proti oknům je, až na tři bílé whiteboardy v dřevěném rámu, ponechána prázdná. Podlaha je kryta PVC podlahovinou barvy žloutkové žluti.

Vybavení interiéru je situováno do nik a je minimalizováno na několik odpočinkových koutů s polstrovanými sedadly a měkkými taburety. Chodbu dále rytmizují magnetické nástěnky v podobě průčelí stylizovaných domků a stromů. Všechno vybavení kombinuje použití světlého dřeva s neutrální tmavošedou barvou. Na zářivě žluté podlaze jsou natištěny geometrické obrazce v podobě dětských „chodníkových“ her, které celému designu přidávají tajemný, až primitivistický vzhled.

 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2020 ViVA school s.r.o.