Židlička Čekalka

Úvod - Produkty - Herny a družiny - Dětské židličky - Židlička Čekalka

Židlička ČEKALKA je koncipovaná na základě požadavků pro správné sezení a zdravý tělesný vývoj dětí. Židlička prošla atesty a získala certifikát ČSN EN ISO/IEC 17067.

Židlička ČEKALKA je dostupná ve čtyřech velikostech. Výškové kategorie: 260 mm, 310 mm, 350mm a 380 mm. Židličku je možné doplnit rektifikací, která upraví výšku židličky o dalších 40 mm a tím ji posune o jednu kategorii. Židlička se vyrábí z odolného bukového dřeva a bukové překližky, povrch je ošetřen dvěma vrstvami matného laku. Díky čistému designu je židlička velmi dobře udržovatelná. Židličku je možné objednat v přírodní variantě, v jakékoliv barvě nebo jen s barevnou opěrkou, přičemž barvení vždy zachová strukturu dřeva. Mezi praktické vlastnosti patří stohovatelnost, bezpečnost – židlička je ergonomická, stabilní a má zaoblené hrany, což je příjemné i při jejím přenášení. Je vybavená kvalitními a trvanlivými kluzáky, které se šroubují do nohou židličky. Výškové rektifikace jsou ošetřeny filcem.

Předškolák by měl vždy sedět pouze rovně, zpříma, celým svým tělem plně využívat zádovou opěrku i sedák židle s chodidly na zemi a kopírovat tak přesně její reliéf. Nesprávný sedací návyk při práci, výškově nevhodně zvolená židle předškoláka nebo kombinace obou faktorů je jedním ze základních příčin budoucích grafomotorických ale i zdravotních potíží dítěte. Židličku je navržená tak, aby dítě vedla ke správnému sezení a nedovolila mu nesprávné návyky, sezení v nesprávném směru a poloze.

 

Produktové číslo: TMS 0309

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE