Bookhouse

Úvod - Produkty - Třídy mateřských škol - Bookhouse

Dřevěný domeček s jedním otočným křídlem, které slouží k rozdělení prostoru. Otočné křídlo je možné aretovat v jakékoliv poloze pomocí dveřní zarážky. Je vhodný tam, kde není místo na tematické koutky, jako například kuchyňku, kadeřnictví atd. Okno v otočné stěně domečku děti s oblibou využívají například při hře na obchod, poštu, restauraci, banku, lékárnu, zmrzlinový stánek, kdy si k oknu přivezou mobilní kontejner s hračkami a jsou vybízení k vlastní improvizaci. Bookhouse je oblíbený také jako variabilní kulisa při dramatických vystoupeních. Domeček aktuálně nabízíme ve čtyřech různých tematických verzích – jaro, léto, podzim, zima. Grafika je řešená formou magnetické barvy. Barvené plochy jsou tedy v kombinaci s magnetickou fólií, nástěnkou nebo užitečnou výukovou pomůckou. Domeček je výrazným designovým prvkem interiéru.

Materiál: Bookhouse je možné objednat jak v  přírodní verzi z kvalitní dýhované překližky, tak v provedení z barevných laminovaných desek. 

Rozměry: š x v x hl: 2460 x 1800 x 1200mm

 

 

Produktové číslo: TMS 0002

Design studio I Obchodní odděleníViVA schoolU pískovny 890/1, Praha 8 Kobylisy, 182 00e-mail: info@vivaschool.cz

© 2006 - 2024 ViVA school s.r.o. I Vivaven.cz

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE